YORGUNUM BAŞKA ZAMAN ANLATIRIM :D

sen var ya canım oğlum sen….

her gece uyurken bana luna parkı anlattırıyorsun. luna parka gidip neler yapıyorsak ince ayrıntısına kadar anlatıyorum sana. gözünde tam olarak canlansın diye.

sen ben baba luna parka gitmek için arabamıza biniyoruz, gidiyoruz gidiyoruz veeee luna parka varıyoruz. arabamızı park ettikten sonra parka giriyoruz. oooo lunaparkta bir çok oyuncak var. ve onlara binen abiler ablalar heyecanlananlar bağırıyorlar…

dönme dolaba binmek için biletçiden bilet almaya giderken tüm oyuncaklara bakıyoruz. biletimizi alıp dönme dolaba gidiyoruz ve biletçi abiye biletimizi verip dönme dolaba biniyoruz. dönme dolap yukarı doğru dönüyoooor dönüyooor veee ennnn yukarı çıkıyor. en yukarda manzara harika. her yeri çok güzel görüyoruz buradan. (detaylar detaylar) 3 kere dönüyor dönme dolap onları da anlatıp iniyoruz ve hemen yan taraftaki trene binip tüm parkı geziyoruz. ve trende çalan 3 şarkıyı da söylüyorum sana. trenden inip arabaya binip eve geliyoruz yemek yiyip pijamalarımızı giyip dişlerimizi fırçalayıp yatıyoruz. her gece aynı şeyi uzun uzun anlatıyorum sana.

bir gece yine anlatırken çok yorgundum ve dönme dolaptan inip arabaya binip eve geldik. hadi uyuyalım artık annecim dedim sana. sense kısık sesle; anne, treni anlatmadın. dedin. 🙂 egecim çok yorgunum onu da başka zaman anlatırım dedim ve yattık uyuduk.

ertesi gece yine yorgundum. sen lunaparkı anlat deyince bu sefer sen bana anlat dedim. sen başladın aynı benim gibi anlatmaya. dönme dolaptan indikten sonra trene binmeden eve geldik. bu sefer ben sana ; egeeee treni anlatmadın dedim.

çok yorgunum anne onuda sonra anlatırım dedin ve uyudun :))))))))))))))

sana bayılıyorum egem…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir