33.AYIN

benim küçük şirin yavru dinazorum 🙂

iyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. seninle o kadar mutluyuz ki oğlum. ara ara sana bunu söylüyorum, mutlu oluyor güzel bir gülümseme yayılıyor. geçen gün de sen bana söyledin bu cümleleri. annee! iyi ki varsın…

seni okuldan almaya geldiğimde veya işten eve döndüğümde; anne iyi ki geldin diyorsun. bayılıyorum sana…

ve üzüldüğümüzde gelip yanımıza; anne üzülme ben senin yanındayım demiyor musun… ahhh nasıl da şimdi seni ısırmak istedim bak :))) sen daha bebekken, ağladığın zaman ben sana söylüyordum bu cümleyi. oradan hatırlıyorsun demek ki 🙂

büyüyorsun ve bunu şaşkınlıkla izliyoruz. ve bazen ben küçükken şöyle yapıyordum di mi anne deyip gülüyorsun ya 😀 sen küçükkenmiş :))))

o ayakların yok mu o ayakların… çorabını çıkarıp bana karşıdan sallıyorsun ayaklarını ve; annneeeeee baaaak diyorsun. allahım nasıl güzel şeysin sen öyle çocuk. ayyyy çok tatlılaaar onlaaarrrr diye methiyeler düzüyorum sonra da ayaklarını yakalayım ısırıyorum öpüyorum kokluyorum. geçen gün bana bunu yaptıktan sonra babana döndün; babaaa baaak dedin. baban baktı; ııııhhhıı çok kötü, hiç güzel değil dedi. senin yüzün gülerken bir anda değişti. nasıl bir hayal kırıklığı yaşadın bir görsen :))) tam ağlamaya başlıyordun ki ben tutamadım kendimi bastım kahkahayı, babanda gülünce sen de güldün ve baya güldük öyle beraber :))))

babanla ben senin yanında birbirimize sarıldığımızda; ben de gelebilirr miyiiiiiiimmm diye bacaklarımıza sarılıyorsun :)) ayy yaa nasıl tatlısın sen öyle. alıyoruz kucağımıza seni de üçümüz sarılıp öpüşüyoruz.

okula baya baya alıştın. biz de mutluyuz sen mutlu olunca.

canım oğlum seni çok çok çok seviyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir