ÜZÜCÜ BİR AY OLDU ŞUBAT…

6 şubatta kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen çok yıkıcı bir deprem oldu canım oğlum. binlerce insan göçük altında kaldı. çok ağladık, çok üzüldük… bir çok derdimiz dediğimiz konuları tekrar düşünüp sorguladığımız bir dönemdi… tüm ülke depremzedeler için seferber oldu. bursa’da da depremzede aileler için merinosta yardım merkezi kuruldu.  okullarınız da mecburen 1 hafta daha tatil oldu. bizimle işe geldin sen de günlerce. bu günlerden birinde seni de merinosa haber çekimine götürdük. çocuklar için oluşturulan alanda oyalandın sen, ben haber fotograflarını çekerken. merinostan aslında depremzede çocuklar için dağıtılan oyuncaklardan size de vermişlerdi. yavrum düşünemediğin için almışsın. bu oyuncakların neden orada olduğunu sana anlatınca bıraktın uçağı. ibrahim abiye verdik onu, deprem bölgesine habere gittiğinde işte bu arkadaşına vermiş orada. ah ah benim yakışıklı oğlum… telefonla emire ablanın yaptığı şeye bak. büyüyünce böyle mi olacaksın? canımın içi…  sömestir tatiline eklenen deprem tatilinden sonra da 1 hafta da kar tatili eklendi. şeyma ablan ve melih abinle birlikte kar haberine gittin 🙂 tabi eğlenmeden olur mu? melih abin sağolsun seni kara gömmüş : ))) baya eğlendin, kara doydun…  başka bir mesai günü ibrahim abinin kızı elif de geldi…  benim yakışıklı oğlum, havalara bak… senin o yüzünü gözünü yerim : ))

senin yerinde olmak isterdim diyebileceğim bir şey yaşadın o gün kursta… videodan da göreceğin gibi tam önünden yunuslar geçmiş : ))) ne şanslısın yavrum ya.. senin ilk aklına gelen köpekbalığı olmuş : ))

bin şükür ettiğimiz bir ay oldu bu ay… iyi ki birlikteyiz iyi ki hayattayız dedik. yaşamımız bir pamuk ipliğine bağlı. ne çok şeyi dert ediyoruz aslına bakarsan. ve inan hiç biri üzülmeye değmez. yaşam bize verilmiş bir armağan ve yaşamalıyız en güzel şekilde… seni çok ama çok seviyoruz canım oğlumuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir