EN BÜYÜK DÜŞMANIM SANA BULAŞAN VİRÜSLER

20151223_081005

yavrum, canım oğlum,

son bir kaç güne geri dönüp bakıyorum da keyfin yerinde idi. hala daha öyle ama dün gece altını açarken bacaklarındaki minik isilikimsi kızarıklıkları görmüştük. isilik gibi bişey dedik. belki yediğin bişey dokunmuştu.

20151222_210700

alerji olabilirdi, ne bileyim bir an böcek ısırığı mı acaba diye de şüphelenmedim değil. ama neden sadece bacaklarını ısırsındı ki. ve etrafımızda hiç böcek de yoktu.

geceyi herzamankinden farklı geçirmedin. bir ara uyandın hatta süt içirdim sana ama herşey karanlıkta olduğu için fark edememişim. sabah bir uyandık ki yüzün gözün, tüm vücudun en üstteki fotograftaki gibi kocaman kabarık kızarıklıklarla dolu. içi hedef tahtası gibi yuvarlak yuvarlak kabarık kızarıklıklar. alanları da farklı farklı, kimi çok geniş kimi küçük kızarıklıklar.

hemen doktor ablana götürdük seni. ciddi bir cilt hastalığı olduğu için seni cilt doktoruna yönlendirdi. kan tahlili idrar tahlili derken virüs nedeniyle oluşmuş bu kızarıklıklar. hemen aynı gün yaptırdığımız bir iğne, bir şurup ve bir krem verdi doktor.

20151223_120228

idrar tahlili için senin çiş yapmanı beklerken… ne zormuş, saatlerce bekledik egecim ve hiç yapmadın biliyor musun. geceye bıraktık biz de bu işi. gece iğneni vurdurmaya gittiğimizde yapmıştın.

seni o halde görmek nasıl üzüyor kalbimi nasıl acıyor kalbim bir bilsen. allah çaresiz dert vermesin yavrucum. allah yavrusu hasta olan annelere sabır yavrularına da şifa versin…

seni çok seviyorum….

not: (04.01.2016) kızarıklıklar geçti ama sanki minik bir iz kaldı gibi şimdilik bazı yerlerinde. onlar da inşallah zamanla geçecekler…

şunu da buraya not düşmek istiyorum sırtında hafif bir koyu renkte doğum leken var. aynısı benim bacağımda var annecim. ve sağ bacağının iç kısmında yine beyaz renkli bir leken var ki aynısı benim boynumda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir