PAYLAŞIMCI OĞLUM BENİM :)

20151205_192427

egem,

hafta sonu bir gece tuna arkadaşını bir gece de arda arkadaşını ağırladın evinde 🙂 daha önce ikisi ile de tanışıyordun ama bilmem birbirinizi hatırladınız mı :))

nagehan teyzenin evine gitmiştik seninle ve bir haftasonu da beraber tabiat çiftliğine gitmiştik.

20151206_201906

selda teyzenin oğlu arda ile de onun doğum gününde ve özlem teyzenin evinde bir araya gelmişliğin vardı. kim bilir belki de hatırladınız birbirinizi, anlayamadım ki 🙂

evinin dışındaki ortamlarda bir araya geldiğin arkadaşlarınla genellikle aranızda tartışma çıkıyor. çünkü sen onların oyuncakları ile oynamak istiyorsun ama bazen arkadaşların pek paylaşımcı olamıyorlar.

bu hafta sonu seni gözlemledim ve açıkçası çok merak ediyordum nasıl olacaktı bu buluşmalar diye. hemen hemen hiç sorun çıkmadı. hatta sen ellerinle oyuncaklarını alıp arkadaşına verdin oynaması için. çok hoşuma gitti oğlum.

her geçen zaman ve hayatın akışı içinde yaşadığımız olaylar karşısında senin yeni deneyimlerini izlemek, senin hakkında yeni bir şeyler öğrenmek o kadar güzel oluyor ki. paylaşımcı tavrına bayıldım oğlum.

umarım hayat boyu güzel huylarla dolu, olgun bir insan olursun…

seni çok seviyoruz egem 🙂

“PAYLAŞIMCI OĞLUM BENİM :)” üzerine 2 yorum

  1. Sakin ve uysal bir çocuk maşallah.Başka çocuklar ile oyun kurmaya çalışıyor olması sosyal zekanında ilerde oldugunu gosterıyormus.operım sarı kafandan çocuk:*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir