BEZSİZ POPO CANDIR VE TAM ISIRMALIKTIR :)

bir akşam üzeri artık bez bağlama dedin. ufak tefek kazalar oldu o gün ama genel olarak iyiydi. uyurken yine bağladım o akşam. ertesi sabah çıkardık evet baya çiş yapmıştın gece.

tüm gün bezsiz dolaştın. ufak ufak bişiler olmadı değil ama yine gözardı edilebilir şeylerdi. öğretmenini aradım hemen. 2 gündür böyle böyle diye anlattım. sağolsun o da destek olacağını söyledi. bezin bitmişti ve baban sana o akşam üzeri gidip 2 paket 6 numara bez aldı. gece yine bağladım yatarken.

ertesi sabah okula yollarken o küçük kıçına minik bir don giydirdim. tüm gün okulda yine ufak kaçamakların olmuş ama öğretmenin genel olarak çok iyi, sanırım çabuk alışacak dedi. mutluluktan uçum. o gün ben iş için çanakkaleye gittim. babanla birlikte yattınız akşam. gece yatarken bezini bağlatmamışsın ve sabah yatak göl olmuş. tabi baban altına başka bişiler koymayı akıl edememiş. veya alıştırma kilotu giydirmeyi de düşünememiş. erkek işte 😉

4 gün yine okula bezsiz gittin ve sonraki günler de bez bağlamadık. geceleri alıştırma kilotu giydiriyorum sana. bazen kupkuru bazen hafif ıslak kalkıyorsun uykudan. ama kesinlikle bez bağlamıyoruz artık. 1 haftadır durumumuz bu. düşe kalka bu işin de altından kalkacağız inşallah.

her zaman olduğu gibi yine sana güveniyorum benim canım oğlum. sen ne zaman istersen bu işin de üstesinden geleceksin.

seni çok seviyorum bitanem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir