ANNE BUNUN AYAĞISI NERDEE? :D

20170330_201906

ya var ya dünyanın en tatlısısın sen oğluşum,

aldın geçirdin kafana o kilotlu çorabını, gece boyunca onunla dans ettin. ayakları sallandıkça hoşuna gidiyordu. yatma zamanın geldiğinde ne dedimse, ne yaptımsa çıkarmadın başından onu. onunla yatacakmışsın :))))

yattıktan bir süre sonra uyanıp ; annneeee bunun diğer ayağısı needeeeee? dedin. karanlıkta el yordamı ile buldum diğer ayağını kilotlu çorabının verdim eline. uyudun. bir kaç saat sonra ; anneeee bunun diğer bacağısı nedeeeeee? diye uyandın. yine buldum verdim ve uyudun. bir kaç saat sonra ;  aaağğğğhhhhhhhh anneeeeee çıkmış buuuuu 🙁 diye uyandın. hadiiii kalktım karanlıkta bir daha taktım başına kilotlu çorabını da anca uyudun :))))) var ya seni ısırmak istiyorum ben.

sabah oldu, okula gideceksin. üzerini giyindin, kafanda bu, altını değiştirdik kafanda hala çorap. hadi çıkıyoruz diyorum yok çıkarmıyorsun. onunla gidecekmişsin okula :)))) montunu giydin, ayakkabını giydin hala kafanda. en son baban hadi ama tamam artık bununla okula gidilmez dedi çekti çıkardı başından. sen tabi okula gidene kadar surat astın arabada. dudaklarında kızgın bir ifade ile öne doğru uzatmışsın. bir gün onları öyle yaptığında kıt diye kıtlicam ama bakalım ne zaman :))))

sana bayılıyorum egem…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir